Ahşap Asma Tavan Sistemleri

Ahşap görünümlü olan ve ahşap malzemesinden yapılan tüm ürünler ortamların daha otantik ve estetik görünmesini sağlar. Aynı durum asma tavan seçeneklerinde de geçerlidir. Asma tavanlar yapıların daha gösterişli, modern ve şık olmasını sağlayan önemli yapı ürünleridir. Farklı seçenekleri mevcuttur. Bu seçeneklerden en otantik olanı ise ahşap asma tavan sistemleri olarak dikkat çeker. Tüm yapılarda gönül rahatlığı ile tercih edilebilen ahşap asma tavanların birden fazla özelliği de bulunuyor. Hem özelliklerine hem de uygulama alanlarına istinaden merak edebileceğiniz tüm soruların yanıtlarına içeriğimizin devamından ulaşabilirsiniz. GLŞ asma tavan firması olarak merak edebileceğiniz tüm soruların yanıtlarına içeriğimizde yer verdik.

Baffle Ahşap Asma Tavan

Baffle Ahşap Asma Tavan...

Detay

60x60 Akustik Ahşap Asma Tavan

60x60 Akustik Ahşap Asma Tavan...

Detay

Akustik Ahşap Duvar Paneli Sistemi

Akustik Ahşap Duvar Paneli Sistemi...

Detay

Ahşap asma tavan sistemleri ve özellikleri

Ahşap asma tavan sistemleri özellikleri ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Çok yüksek akustik özelliği taşıdığı için ses yalıtımı amacıyla da tercih edilen seçeneklerden biridir. Sade ve tavanlarda değil aynı zamanda duvarlarda da tercih edilebilir. Uygulaması da sökmesi de son derece basittir. Genel özelliklerini sıralamak gerekirse de;

  • Uzun ömürlü ve dayanıklıdır

  • Suya ve neme karşı oldukça dirençlidir

  • Uygulandığı her yapıya farklı bir hava katar ve daha estetik bir görünüm yakalamaya yardımcı olur

  • Darbelere karşı son derece dirençlidir

  • Farklı renk ve ton seçenekleri mevcuttur

  • Cazip fiyatlıdır

 

Siz de tüm bu özellikleri ve daha fazlasını bir arada sunan ahşap asma tavan seçenekleri için hizmet almak üzere hemen firmamız ile iletişime geçebilir, ayrıntılı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Ahşap Asma Tavan Sistemleri ve Fiyatları

Ahşap asma tavan sistemleri için fiyatlar oldukça farklılık gösteriyor. Genelde birinci sınıf kalitede olsa bile farklı ve ucuz seçenekleri olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır. Fiyatlar firmadan firmaya değiştiği gibi aynı zamanda uygulanacağı alanın büyüklüğüne, ölçülerine bağlı olarak da farklılık gösterebilir.
Siz de kaliteli ve profesyonel ahşap asma tavan sistemleri ve uygulamaları için hizmet almayı istiyorsanız en doğru adresin GLŞ asma tavan firması olduğunu bilmelisiniz. Dilediğiniz zaman bizimle irtibata geçerek ayrıntılı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

asma tavan whatsapp hattı