Plastik Asma Tavan Sistemleri

Plastik asma tavan sistemleri ağır ve metal asma tavan türlerine alternatif olarak üretilmiştir. Daha hafif ve ergonomik olduğu için çok sık tercih edildiğini söylemek mümkündür. Aynı zamanda tavandaki tüm tesisatın daha kolay gizlenmesi ve gerekli durumlarda pratik bir şekilde asma tavanın sökülmesini talep edenlerin daha sık tercih ettiğini de söylemek yanlış olmayacaktır. Elbette ki plastik asma tavan sistemlerinin de uygulama biçimi ve malzeme kalitesi son derece önemlidir. Uzun ömürlü ve dayanıklı olması için profesyonel işçilik ve kaliteli malzemelerden faydalanmanız gerekiyor. PVC tavan modelleri konusunda hizmet sunan GLŞ asma tavan firması olarak her zaman sizlerleyiz. İletişime geçerek hizmet talebinizi ve hizmete ilişkin detayları öğrenebilirsiniz. Plastik asma tavan fiyatları nedir? Plastik asma tavan modelleri nelerdir?

Yıldız Desen Plastik Asma Tavan

Yıldız Desen Plastik Asma Tavan...

Detay

Petek Desen Plastik Asma Tavan

Petek Desen Plastik Asma Tavan...

Detay

Gökyüzü Desen Plastik Asma Tavan

Gökyüzü Desen Plastik Asma Tavan...

Detay

Plastik asma tavan sistemleri ve özelikleri

Plastik asma tavan sistemleri ne gibi özellikler sunuyor sorusunun yanıtı da çok merak ediliyor. Bildiğiniz üzere birden fazla asma tavan alternatifi bulunuyor. Uygulanacağı alana ve bütçenize göre bu seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Cazip fiyatlı ve dayanıklı bir asma tavan sistemi istiyorsanız plastik asma tavan seçeneği sizin için uygun olacaktır. Bu asma tavan seçeneğinin bazı özelliklerini listelemek gerekirse de;

  • Kolay temizlenir.

  • Uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

  • Sıvı, su, nem ve buhar gibi etkenlere karşı dirençlidir.

  • Bakteri oluşumunu büyük oranda engeller.

  • Darbelere karşı dirençlidir.

  • Cazip fiyatlıdır.

  • Farklı renk seçenekleri mevcuttur.

  • Banyo, mutfak ve benzeri her alanda rahatlıkla tercih edilebilir.

 

Plastik asma tavan fiyatları ve Modelleri

Plastik PVC asma tavan sistemleri için malzeme ve uygulama fiyatları farklılık gösteriyor. Malzeme açısından pvc asma tavan fiyatları baz alacak olursak kalitesine göre değişkenlik gösterdiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Uygulama fiyatları da uygulanacağı alanın büyüklüğüne ve ölçülerine göre farklılık gösteriyor. Uygulama alanının hazır olması ve hiçbir işçilik gerektirmemesi de fiyatın daha cazip olmasını sağlıyor. Firmamızdan hepsi için cazip fiyat teklifleri almak üzere iletişime geçebilirsiniz.
Profesyonel ve tecrübe dolu işçiliğimiz, birinci sınıf kaliteli malzemelerimiz ile verilen hizmetten memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

asma tavan whatsapp hattı