Petek Asma Tavan Sistemleri

Petek asma tavan sistemleri asma tavan modelleri arasında en çok tercihe dilen olarak dikkat çekiyor. Adından da anlaşılacağı üzere petek görünme sahiptir. Genelde her türlü yapıda rahatlıkla tercih edilen asma tavan sistemlerinden biridir. Kaliteli bir işçilik ve kaliteli malzeme ile yapıldığı zaman uzun ömürlü ve dayanıklı olabileceği gibi aynı zamanda ortamın daha modern ve şık görünmesini de sağlar niteliktedir. Eğer siz de petek asma tavanlar hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve hizmet almak üzere araştırma yapıyorsanız en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Petek asma tavan modelleri nelerdir? Petek asma tavan m2 fiyatları nedir? Alüminyum petek tavan nedir? Petek asma tavan fiyatları nasıl hesaplanır? Sizler için petek asma tavan çeşitlerine dair merak edilen tüm soruları yanıtladık.

Petek Asma Tavan

Petek Asma Tavan...

Detay

Petek Asma Tavan Fiyatları ve Modelleri

Petek asma tavan sistemleri için birden fazla seçenek bulunuyor. Genel görüntüsü petek havası yaratsa da malzemeleri farklılık gösterebiliyor. Petek asma tavan U şeklindeki profillerin iç içe geçirilmesi ile yapılır. U şeklinde iç içe geçirilen malzeme alüminyum olabileceği gibi galvanize çelik malzemeden de üretilmiş olabilir. Temel malzeme alüminyum ve galvaniz olsa bile farklı kaplamalar ile ahşap ya da direk metal bir görünüm de yakalanabilir. Petek asma tavan talebe göre farklı renklerde üretilmektedir. Bildiğiniz üzere asma tavan sistemleri genelde ortamın daha modern ve şık olması için tercih ediliyor. Bu nedenle de farklı dekoratif seçenekler sunulabiliyor. Siz de petek asma tavan yaptırmak istiyorsanız hemen detaylar hakkında görüşmek üzere firmamız ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Petek tavan aydınlatma kullanıldığında oldukça şık bir görüntü oluşturmaktadır. Alüminyum petek asma tavan hafif olması ve korozyona sebebiyet vermemesi nedeniyle birçok alanda tercih sebebi olmuştur. Petek tavan fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Petek asma tavan kullanım alanları

Petek asma tavan modelleri birden fazla yapı türünde rahatlıkla tercih edilebilir. Ancak genelde daha büyük alanların tavanlarında kullanıldığını söylemek de yanlış olmayacaktır. Genel kullanım alanlarından bazılarını sıralamak gerekirse de;

  • Ofis tavanlarında

  • Ev ya da iş yeri koridorları

  • Üniversite

  • Hol tavanları

  • AVM tavanları

  • Banka tavanlarında

  • Spor salonu ve benzeri işletmelerin tavanlarında

  • Büyük ölçekli tüm iş yerlerinin tavanlarında

 

Hem şık hem modern hem de cazip fiyatlı asma tavan seçeneklerinden biri olan petek asma tavanları yaptırmak ve fiyat teklifi almak üzere dilediğiniz zaman bizimle iletişme geçebilirsiniz.

asma tavan whatsapp hattı