0322 346 01 16      0 533 626 48 97     info@glsasmatavan.com TurkishEnglishArabic

Hakkımızda

Glş Metal Asma Tavan Kimdir ?

Glş Metal Asma Tavan Ürünleri üretimi ve Satışı


Glş Metal Asma Tavan VE Çatı Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak tasarım / yapı sektöründe 10 yıldan fazla deneyime sahibiz. Değişen uygulama ve standartları benimseme gereğini ve sağlıklı bina ilkeleri uygulamanın önemini anlıyoruz. Bilgi ve becerilerimizi mevcut sertifikasyon gereklilikleriyle aynı hizaya getirirken, çalışanlarımız için güvenli ve sürdürülebilir bir ortam sağlamak için gerekli iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini de alıyoruz.

Bu prensiple TS EN 13964 standardında CE li, ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemleri standartlarına uygun, alüminyum asma tavan ve taşıyıcı elamanların üretimini yapmaktadır.

Firmamız Asma Tavan projelerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak projeler üzerindeki her ayrıntıyı firmamıza özel Asma Tavan mimarımız ve yönetim kadromuz ile özenle inceleyip siz değerli müşterilerimize en uygun maliyet, yüksek kalite ve profesyonel ekip ile sunmaktayız.

Glş Asma Tavan ailesi olarak ev , işyeri , cafe , restaurant , fabrika , toplu konut siteleri , oteller , tatil köyleri ve hastaneler , okullar , üniversiteler ile belediyelerimize özel kentsel alanlarda asma tavan, proje, teknik destek ve uygulama konularında hizmet vermekteyiz.