gls asma tavan kimdir
gls asma tavan sistemleri

GLŞ METAL ASMA TAVAN KİMDİR?

Glş Metal Asma Tavan ve Çatı Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak tasarım / yapı sektöründe 10 yıldan fazla tecrübe ile üretim yapmaktayız. Değişen uygulama ve standartları benimseme gereğini ve sağlıklı bina ilkeleri uygulamanın önemini anlıyoruz. Bilgi ve becerilerimizi mevcut sertifikasyon gereklilikleriyle aynı hizaya getirirken, çalışanlarımız için güvenli ve sürdürülebilir bir ortam sağlamak için gerekli iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini de alıyoruz.

Bu prensiple TS EN 13964 asma tavan standardında CE belgeli, ISO 9001:2018 kalite yönetim sistemleri standartlarına uygun, alüminyum asma tavan ve taşıyıcı elamanların üretimini yapmaktayız.

Firmamız asma tavan projelerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak projeler üzerindeki her ayrıntıyı firmamıza özel asma tavan mimarımız ve yönetim kadromuz ile özenle inceleyip siz değerli müşterilerimize en uygun maliyet, yüksek kalite ve profesyonel ekip ile sunmaktayız.

Glş Asma Tavan ailesi olarak ev, işyeri, cafe, restaurant, fabrika, toplu konut siteleri, oteller, tatil köyleri, hastaneler, okullar, üniversiteler ile belediyelerimize özel kentsel alanlarda asma tavan, proje, teknik destek ve uygulama konularında özel asma tavan imalatı ve hizmet vermekteyiz.

asma tavan whatsapp hattı