Çatı Sistemleri

Çatı sistemleri imalatı ve uygulaması yapan GLŞ Metal Asma Tavan ve Çatı sistemleri olarak çatı her yapının en önemli parçasıdır. Bir yapının çatısı ne kadar kaliteli ve dayanıklı olursa yapının ömrü aynı oranda uzar. Yine çatının kaliteli olması olası masraflardan da kurtulamaya yardımcı olur. Çünkü çatılar iklimsel ve benzeri dış faktörlere sürekli maruz kalan alanlardır. Maruz kalınan bu dış etkenlere karşı dayanıklı ve dirençli bir yapıda olması son derece önemlidir. Genelde çatılar için tercih edilen kenet çatı sistemleri tüm bu koşulları bir arada sunuyor. Hem dayanıklılık hem de estetik anlamda gösterişli olması tercih edilme nedenleri arasında sıralanabilir. Kenet çatı sistemleri imalatı ve uygulaması yapan GLŞ Asma Tavan, kenet çatı fiyatları ve kenet çatı m2 fiyat için bizi arayınız.

Kenet Çatı

Kenet Çatı...

Detay

Kenet çatıların özellikleri nelerdir?

Kenet çatı sistemleri diğer çatı sistemlerine göre daha fazla özellik sunuyor. Bu nedenle de yapılarda sıklıkla tercih ediliyor. Genel olarak kenet çatılar neden tercih edilmelidir sorusunu yanıtlamak gerekirse de;

  • Normal çatı sistemlerine göre daha estetik bir görüntü oluşturur.

  • Yine diğer çatı seçeneklerine nazaran daha cazip fiyatlı ve ekonomiktir.

  • Her ölçüde üretilebilir niteliktedir.

  • Kenet yöntemi ile uygulandığı için geçirmezlik niteliği taşır.

  • Montajı da demontajı da son derece kolaydır. Montaj esnasında hiçbir vida ve benzeri unsura gereksinim duyulmaz.

  • Nem, su, kar, buzlanma ve benzeri etkilere karşı çok dayanıklıdır.

 

Siz de kaliteli ve dayanıklı özelliklerinde ötürü kenet çatıları tercih edebilirsiniz. Kenet çatı sistemlerine ilişkin merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarına ulaşmak ve hemen hizmet almak üzere firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Sorunsuz ve profesyonel hizmet sunan firmamız GLŞ asma tavan olarak her zaman cazip fiyat seçenekleri sunmaya da özen gösteriyor.

Kenet çatı sistemleri ve fiyatları 

Kenet çatı sistemleri için sunulan fiyatlar firmadan firmaya farklılık gösterebilir. Hem malzeme hem de uygulama fiyatlarının baz alındığını söylemek yanlış olmayacaktır. Bu noktada hizmet veren firmamızdan cazip fiyatlı destek alabilirsiniz. Uygulama yapılacak çatının ölçüleri ve talepleriniz dikkate alınarak fiyat teklifleri sunulur.
Hemen web sitemiz üzerinden ayrıntılı bilgiye ulaşabileceğiniz gibi aklınıza takılan soruların detayları için irtibat numaramız üzerinden iletişime de geçebilirsiniz.
 

asma tavan whatsapp hattı