Havalandırma Menfez Sistemi

Havalandırma menfez sistemi her yapıda en çok ihtiyaç duyulan sistemlerden biridir. Çükü her yapıda havalandırmalar olmazsa olmazdır. Özellikle yapıların banyolarında, mutfaklarında ve ışıklıklarında havalandırma alanları bulunmak zorundadır. Bu havalandırma alanlarına açılan pencerelerde kullanılan plastik ya da metal sistemlere menfez adı veriliyor. Bu sistem içerideki tüm havayı dışarıya ya da dışarıdaki havayı içeriye alan bir sistemdir. İstenilen doğrultuda hava akışı sağlama özelliğine sahiptir.

Havalandırma Menfez Sistemleri

Havalandırma Menfez Sistemleri...

Detay

Havalandırma Menfez Sistemi Özellikleri

Havalandırma menfez sistemi iç veya dış mekânlarda uygulanabilir. Genelde her türlü yapının iç mekânında daha sık kullanıldığını ifade etmek de yanlış olmayacaktır. En temel özelliği iç ve dış havanın akışını kanalcıklar aracılığı ile iletmesidir. Bu da ortamın sürekli hava revizesi içinde olmasını sağlayarak, havanın temiz olmasını destekler. İçeride biriken kokuların dışarıya çıkmasını ve dışarıdan temiz havanın içeriye girmesini sağlar. En sık kullanıldığı alanları listelemek gerekirse de;

  • Evler

  • Ofisler

  • Çeşitli iş yerleri

  • Banyolar

  • Mutfaklar

 

Kısacası kontrollü hava akışı sağlanması gereken her türlü ortama uygulanabilir. Menfezlerin de farklı çeşitleri bulunuyor. Her ortamın ihtiyacına göre değişen bazı modelleri; metal menfez, plastik menfez,  panjur menfez ve benzeri olarak sıralanabilir. Havalandırma hedefinin tam işlemesi için doğru firmadan uygulama konusunda hizmet almanızda çok önemlidir. Eğer profesyonel ve uzun ömürlü havalandırma menfez sistemleri talep ediyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi talebinde bulunabilir, güvenle hizmet alabilirsiniz.

Havalandırma Menfez Sistemi Fiyatları

Havalandırma menfez sistemi için birden fazla alternatif bulunduğunu yukarıda ifade etmiştik. Aynı zamanda kullanım ve uygulama alanları da farklılık gösteriyor. Bu neden uygulama alanına ön keşif yapılmadan kesin ve net bir fiyat vermek ne yazık ki mümkün değildir. Ön keşif ve cazip fiyat tekliflerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.
Sadece uygulama hizmeti için değil aynı zamanda çeşitli menfez seçenekleri satın almak üzere de bizden hizmet alabilirsiniz. GLŞ asma tavan firması yılların tecrübesi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye her zaman hazır bulunuyor.

asma tavan whatsapp hattı