Akustik Alçıpan Asma Tavan

Akustik alçıpan asma tavan seçenekleri en çok tercih edilen seçeneklerden biri olarak dikkat çekiyor. Hem ortamın şık görünmesi açısından hem de sunduğu özellikler bakımından diğer asma tavan seçeneklerinden ayrıldığını söylemek yanlış olmayacaktır. Genelde yüksek ses yalıtımı sağlamak amacıyla kullanılır. Akustik olması gelen yüksek ses dalgalarını emerek gereksiz gürültü oluşumunu engelliyor. Daha çok büyük ve yankı olabilecek yapılarda tercih edilerek uygulanır. Akustik asma tavanların da farklı renk, boyut ve modelleri mevcuttur. Hem uygulama hem özellik ve fiyat açısından merak ettiğiniz tüm detaylara içeriğimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Akustik Alçıpan Asma Tavan

Akustik Alçıpan Asma Tavan...

Detay

Akustik alçıpan asma tavan özellikleri

Akustik alçıpan asma tavan seçeneği özellik bakımından dikkat çekiyor. Yapının tavanına uygulandığı zaman sadece şık bir görüntü vermeyip aynı zamanda yüksek oranda ses yalıtımı sağlaması en büyük özelliklerinden biridir. Bu özelliğin yanı sıra kolay uygulanabilir olması, şık durması, kolay temizlenir olması ve kir tutmaması gibi farklı özellikleri de mevcuttur. Her türlü yapıda gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Akustik alçıpan asma tavan kullanım alanları ve fiyatları

Akustik alçıpan asma tavan nerelerde kullanılır ve fiyatları nedir sorusu da yine en çok merak edilenler arasında yer alıyor.  Her türlü yapıda kullanılsa da en sık kullanım alanlarını listelemek gerekirse de;

  • Evlerde

  • Ofislerde

  • AVM’lerde

  • Hastanelerde

  • Ses stüdyolarının tavan ve duvarlarında

  • Eğitim kurumlarının duvar ve tavanlarında

 

Bu ve benzeri tüm yapılarda hem şık bir görünüm hem de ses yalıtımı amacıyla tercih edebilirsiniz. Gördüğünüz üzere kullanım alanı seçeneği çok fazladır. Bu nedenle kesin ev net bir rakam söylemek tamamen yanlış olacaktır. Çünkü uygulama amacı ve uygulama alanının ölçüleri gibi kriterler fiyatların netleşmesinde etkin rol oynuyor. Yine de hem cazip fiyatlı hem de tamamen profesyonel bir hizmet almayı hedefliyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Sektörün öncü firmalarından biri olarak yılların tecrübesi ile siz değerli müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak hizmet veriyoruz.

asma tavan whatsapp hattı