Metal Asma Tavan Sistemleri

Metal asma tavan artık her türlü yapıda tercih ediliyor. Hem şık hem de modern bir havaya sahip olan asma tavan seçenekleri birbirinden farklılık gösteriyor. Bu seçeneklerden biri de metal asma tavan sistemleri olarak biliniyor. Asma tavan sistemlerin türleri inşa edileceği yapıya ve ihtiyaca göre farklılık gösterebilir. En sık tercih edilen asma tavan sistemlerinden biri olan metal seçeneği hem uzun ömürlü hem de dayanıklı olduğu için tercih ediliyor demek yanlış olmayacaktır. Peki, metal asma tavanlar nerelerde tercih ediliyor? Metal asma tavanların faydaları nelerdir? Metal asma tavan fiyatları nedir? Metal asma tavan modelleri nelerdir? Merak ettiğiniz tüm bu soruları profesyonel bir gözle yanıtladık. Detaylara içeriğimizin devamından erişebilirsiniz.

30x30 Clip-in Alüminyum Asma Tavan

30×30 Clip-in Alüminyum Asma Tavan...

Detay

30x30 Lay-On (Oturmalı) Asma Tavan

30×30 Lay-On (Oturmalı) Asma Tavan...

Detay

30x30 Lay-in (Sarkmalı) Asma Tavan Paneli

30x30 Lay-in (Sarkmalı) Asma Tavan Paneli...

Detay

30x120 Clip-in ve Lay-On Oturmalı Asma Tavan

30x120 Clip-in ve Lay-On Oturmalı Asma Tavan...

Detay

60x60 Clip-in Asma Tavan Paneli

60x60 Clip-in Asma Tavan Paneli...

Detay

60x60 Lay-In Sarkmalı Asma Tavan

60x60 Lay-In Sarkmalı Asma Tavan...

Detay

60x60 Lay-On (Oturmalı) Asma Tavan

60x60 Lay-On (Oturmalı) Asma Tavan...

Detay

Metal Asma Tavan Nedir?

Metal asma tavan; yapıların tavanında kullanılan, alçıpan ve farklı led ışık türleriyle yapılan dekoratif ve uzun ömürlü uygulamalardır. Metal asma tavan üreticileri olarak uzun ömürlü metal asma tavan modelleri üreterek yapılarda kullanılması için satışını gerçekleştiriyoruz. Asma tavanlarda kullanılan malzemeler de türüne göre farklılık gösteriyor. Bunlardan biri de metal asma tavan sistemleri olarak dikkat çekiyor. Metal asma tavanlar adından da anlaşılacağı üzere metal malzemeler ile yapılmaktadır. Metal asma tavan malzemeleri tek başına diğer malzeme türlerine göre daha dayanıklı ve daha uzun ömürlüdür. Ortamın daha şık, estetik ve kaliteli görünmesini de sağlayan metal asma tavan uygulamaları için hemen bizden hizmet alabilirsiniz. Uzun süredir sektörde yer alan firmamız ilgili uzman ekibi ve birinci kalite iş ekipmanları ise asma tavan hizmeti sunuyor. Hizmete ilişkin merak ettiğiniz detaylar hakkında bilgi almak üzere hemen iletişime geçebilirsiniz.

Metal Asma Tavan Fiyatları ve Modelleri

Metal asma tavan sistemleri merak edilen bir diğer detay sunulan fiyat seçenekleridir. Uygulamayı yapacak firmaya göre fiyatlar oldukça değişkenlik gösteriyor. Sadece firma fiyat politikası değil aynı zamanda asma tavanın uygulanacağı alan ve talepleriniz de fiyatlarda etkili oluyor. Hem uzun ömürlü hem de şık metal asma tavan sistemlerini yaptırmak üzere fiyat tekliflerimizi öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firma olarak birinci sınıf işçilik, kaliteli malzeme ve şık tasarım detaylarına göre hizmet verirken aynı zamanda her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri de sunmaya özen gösteriyoruz.

asma tavan whatsapp hattı