Taşyünü Asma Tavan Sistemleri

Taşyünü asma tavan sistemlerinin çeşitleri birbirinden farklılık gösteriyor. Genelde yaşam ve çalışma alanı olarak kullanılan tüm yapıların tavanında tercih edilen estetik tavan seçeneklerine verilen isimdir. Bu asma tavan çeşitlerinden biri de taşyünü asma tavan sistemleri olarak biliniyor. Taşyünü asma tavan seçenekleri bazal ve kimyasal maddelerden meydana gelir. Genelde geri dönüşüm atıklarının eritilmesi ve kalıba konulması ile oluşturulur. Uzun ömürlü ve dayanıklı olduğu için pek çok yapıda tercih edilen asma tavan seçeneklerinden biridir. Taşyünü asma tavan fiyatları nedir? Taşyünü asma tavan modelleri nelerdir? Taşyünü tavan özellikleri nedir? Asma tavan taşyünü grubunda farklı desenlere sahip taş yünü ürün modelleri bulunmaktadır. Taşyünü asma tavan hakkında merak edebileceğiniz diğer tüm ayrıntılara içeriğimizin devamından ulaşabilirsiniz.

5 mm Taşyünü Asma Tavan Sistemi

5 mm Taşyünü Asma Tavan Sistemi...

Detay

10 mm Taşyünü Asma Tavan Sistemi

10 mm Taşyünü Asma Tavan Sistemi...

Detay

12 mm Taşyünü Asma Tavan Sistemi

13 mm Taşyünü Asma Tavan Sistemi...

Detay

Taşyünü Asma Tavan Fiyatları ve Modelleri

Taşyünü asma tavan sistemleri daha önce de ifade ettiğimiz üzere atık malzemelerin geri dönüştürülmesi ile elde edilir. %54 bazal %36 oranında da farklı kimyasal madde karışımları ile elde edilir.  Genel olarak ısı yalıtımı performansını arttırmak için tercih edilen birinci sınıf asma tavan alternatifi olarak da biliniyor. Uygulama sırasında taşyünü malzemesi konulduğu için adını buradan alır. Bu malzeme son derece hafif olduğu için depremlerde zarar vermez ve aynı zamanda binanın hareketlerine son derece uyum sağlar. 
Uygulandığı tüm yapılarda şık ve estetik bir görüntü yakalamanıza yardımcı olur. Kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü olması için profesyonel bir firmadan uygulama hizmeti almanız son derece önemlidir. Hizmet almak ve hizmet detayları hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Taşyünü asma tavan sistemlerinin kullanım alanları 

Taşyünü asma tavan sistemleri aslında her türlü yapıda rahatlıkla uygulanabilir. Hem hafif hem de diğer asma tavan seçeneklerine göre cazip fiyatlı olduğu için ev, iş yeri, ofis ya da AVM arzı her mekanda kullanılabilir. Genel hatlarıyla sık kullanıldığı alanları sıralamak gerekirse de;

  • Küçük büyük tüm otellerin tavanlarında

  • Eğitim kurumlarının tümünde

  • Büyük ya da küçük ölçekli alışveriş merkezlerinde

  • Hastanelerde

  • Havaalanı gibi merkezlerde

 

Daha fazla bilgi ve merak ettiğiniz soruların yanıtlarını almak üzere hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Birinci sınıf malzemeler ve birinci sınıf profesyonel işçilik ile verdiğimiz hizmetten memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

asma tavan whatsapp hattı