Bayrampaşa Asma Tavan Sistemleri

Bayrampaşa Asma Tavan Sistemleri yapı malzemeleri sektöründe Türkiye’de ve Dünya’da iç dekorasyon ve inşaat sektöründeki kazanımlarından dolayı oldukça büyük pazar payına sahiptir. GLŞ Asma Tavan ve Çatı Sistemleri, 10 yılı aşkın süredir alüminyum asma tavan paneli üreticisi ve tedarikçisidir. Asma tavan firmaları arasında TSE standartlarında üretim yapan, mühendis, kalite temsilcileri ve profesyonel çalışanlarımız ile asma tavan imalatı yapmaktayız. Üretimini yaptığımız alüminyum asma tavanlar yangın sınıfı A1, korozyon sınıfı A olarak sınıflandırılmaktadır. Asma tavan malzemeleri üreticisi ve tedarikçisi olarak Türkiye ve Dünya’da kullanılan birçok asma tavan çeşitlerini sizlere sunmaktayız. Ürünlerimizi birçok müteahhit, mimar ve ustalar tavan dekorasyonu ve asma tavanların işlevliğinden faydalanabilmek için kullanmaktadır. Asma tavan modelleri günümüzde giderek artmaktadır. Üretimini yaptığımız asma tavan sistemlerinin çeşitli modelleri olup her türlü yapıya ve mimariye uygundur. Ağırlıklı olarak metal alüminyum asma tavan imalatı yapan firmamız ayrıca asma tavan taşıyıcı sistemleri de üretmektedir. Genel olarak ürün portföyümüzde, metal asma tavan sistemleri, petek asma tavan sistemleri, karopan asma tavan sistemleri, taşyünü asma tavan sistemleri, ahşap asma tavan sistemleri, plastik asma tavan sistemleri, akustik alçıpan asma tavan havalandırma menfez sistemi, alçıpan aksesuar sistemleri, asma tavan taşıyıcı sistemleri bulunmaktadır. Ayrıca asma tavan ustası uzman personellerimiz ile asma tavan uygulaması yapmaktayız. Yapı malzemeleri ve asma tavan fiyatları konusunda bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. Bayrampaşa Asma Tavan Sistemleri

Bayrampaşa Asma Tavan Sistemleri
Bayrampaşa Asma Tavan Sistemleri

Asma tavan malzemeleri çeşitleri konusunda sürekli ürün portföyüne yeni ürünler ekleyen GLŞ Asma Tavan, yeni tasarımlar konusunda AR-GE çalışmaları yürütmektedir. Yeni tasarımlar ile standartlar kapsamında, asma tavan fiyatları indirecek çalışmalar üzerinde çalışmalar yapmaktadır. Yeni asma tavan modelleri ergonomik ve görsel düzeyi daha yüksek olacak şekilde amacına uygun üretilmektedir. 
Şuanda üretim kapsamımızda; 30×30 clip-ın alüminyum asma tavan, 30×30 lay-on(oturmalı) asma tavan, 30x30 lay-in (sarkmalı) asma tavan paneli, 60x60 clip-ın asma tavan paneli, 60x60 lay-on(oturmalı) asma tavan, 60x60 lay-ın sarkmalı asma tavan, 30x120 clip-in ve lay-on oturmalı asma tavan, petek asma tavan, kırçıllı karopan asma tavan, düz beyaz karopan asma tavan, dünya desen karopan asma tavan, 10 mm taşyünü asma tavan sistemi, 12 mm taşyünü asma tavan sistemi, 5 mm taşyünü asma tavan sistemi, baffle ahşap asma tavan, 60x60 akustik ahşap asma tavan, akustik ahşap duvar paneli sistemi, gökyüzü desen plastik asma tavan, petek desen plastik asma tavan, yıldız desen plastik asma tavan, akustik alçıpan asma tavan, tavan c profili, alçıpan profil sistemleri, pvc kesik köşe profili, delikli köşe profili 2700 alçıpan, kaba sıva köşe profil sistemleri, baffle tavan, tavan dekorasyon, alçıpan tavan l köşe profil sistemi, havalandırma menfez sistemleri, clip-in c kenar profil sistemleri, klipin tavan, banyo tavan paneli, tavan u, alçıpan u profil, h kenar profili, asma tavan clip-in taşıyıcı sistemi, t24 taşıyıcı sistemi, asma tavan u profili, asma tavan çelik dübel, asma tavan çift yaylı maşa, clip-ın askı maşası, asma tavan askı maşası, clip-in kenar takozu, clip-in birleştirme klipsi, asma tavan klips, clip-in ekleme parçası, 3,5x25 sivri uçlu alçıpan vidası, asma tavan pul başlı vida, alçıpan ekleme parçası, asma tavan askı teli üretimi ve satışını yapmaktayız.

Asma Tavan Nedir?

Asma tavan nedir nerelerde uygulanır? Asma tavan çeşitleri nelerdir? Asma tavanlar genel olarak fabrika, ev, otel, okul, havalimanı, hastane veya ofis gibi tüm yaşam ve çalışma alanlarının tavanlarına dekoratif ve aydınlatma amacıyla uygulanan kaplamalardır. Bu kaplamaların kendi içerisinde farklı türleri bulunmaktadır. 
Asma tavan malzemeleri ve çeşitlerinin genel özellikleri uygulanacağı alana göre değişkenlik göstermektedir. Nemli, kuru, yüksek tavanlı gibi uygulama alanı özelliklerine göre en uygun asma tavan modeline alanında uzman kişiler karar verebilir. Bu noktada GLŞ asma tavan firması olarak hizmet veriyoruz. Uygulama ve malzeme seçimi hakkında daha fazla bilgi için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Asma Tavan Çeşitleri Nelerdir?

Asma tavan çeşitleri oldukça fazladır. Her asma tavan modelinin özellikleri, estetik duruşu, ölçüleri ve malzeme yapısı tamamen birbirinden farklıdır. Sektörde en sık kullanılan asma tavan modelleri ve özelliklerini kısaca listelemek gerekirse de;

1. Vektörel Asma Tavan

Vektörel asma tavan modelleri sarkıt görünüme sahiptir.  Kullanıldıkları mekanın daha gösterişli ve ihtişamlı bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Genel olarak büyük AVM’lerde, kafelerde sıkça tercih edilmektedir. Farklı renk ve model seçenekleri mevcut olan vektörel asma tavanlar, aynı zamanda uzun kullanım deneyimi de sunmaktadır.

2. Metal Asma Tavan

Metal asma tavan modelleri galvaniz ve alüminyum malzemelerden üretilmektedir. Alüminyum asma tavan kaliteli, dayanıklı ve estetik görünümlü olduğu için de sıklıkla mekanlarda tercih edilmektedir. Şekil, renk ve kaplama açısından birden fazla modeli mevcuttur.

3. Akustik Asma Tavan

Akustik asma tavan modelleri sesin doğru şekilde yankılanmasını sağlayan modelleridir. Montajı oldukça kolay olan bu asma tavan modeli dekoratif amaçlı sıklıkla kullanılmaktadır. Dayanıklı, kolay temizlenebilir ve ekonomik olduğu için de pek çok yapıda sıkça tercih edildiğini söylemek mümkündür.

4. Taşyünü Asma Tavan

Taşyünü asma tavan modelleri bazalt taşının toz hale getirilip kimyasal maddelerle karıştırılması ile elde edilmektedir. T24 taşıyıcı profillerin üzerine kolayca monte edilebilir. Hem ekonomik hem de şık görünümlü olduğu için de en çok tercih edilen bir diğer asma tavan model alternatifidir.

5. Karopan Asma Tavan

Karopan asma tavan modelleri hem dayanıklı hem de oldukça kolay monte edilen seçeneklerdir. Karolam plaka olarak da adlandırılan bu asma tavan modellerinin ön yüzeyi vinil arka yüzeyi ise alüminyum folyo ile kaplıdır. Estetik görünümün yanı sıra ses yalıtımı sağlarken aynı zamanda neme karşı oldukça dayanıklılık gösterir. Kolay temizlenebilir özelliktedir.

6. Lineer Asma Tavan

Lineer asma tavan modelleri demonte edilmesi en kolay asma tavan seçenekleridir. Bu asma tavan sistemleri uygulandıktan sonra gerekli durumlarda kolay sökülebilir ve temizlenebilir niteliklere sahiptir.

7. Petek Asma Tavan

Petek asma tavan modelleri alüminyum ve galvaniz sac malzemeden üretilmektedir. 60x60 ya da 60x120 cm gibi iki farklı ölçüleri mevcuttur. Kolay montaj, kolay temizlik ve cazip fiyatı nedeniyle de yoğun olarak tercih ediliyor.

8. Ahşap Asma Tavan

Ahşap asma tavan ürünlerimiz ile mekanlarınızda akustik özellikli bir alan oluşturabilirsiniz. Ahşap asma tavanlar sinema, kafe, toplantı odaları, konferans salonları vb. alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca Baffle ahşap asma tavan, akustik ahşap duvar paneli sistemi, 60x60 akustik ahşap asma tavan çeşitlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

9. Plastik Asma Tavan

Plastik asma tavan modelleri fiyat bakımından diğer asma tavan çeşitlerine göre daha uygun olduğu için tüm mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. En çok kullanılan PVC asma tavan modelleri, yıldız desen plastik asma tavan, petek desen plastik asma tavan, gökyüzü desen plastik asma tavan modelleridir.

Asma tavan modelleri arasında en çok tercih edilenleri ve özelliklerini listeledik. Bu asma tavan modelleri hakkında daha fazla bilgi ve uygulama fiyat teklifi almak istiyorsanız hemen GLŞ asma tavan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Asma Tavan Nerelerde Kullanılır?

Asma tavan nerelerde kullanılır, neden kullanılır soruları da merak ediliyor. Genel olarak dekoratif amaçla kullanılan asma tavanlar tüm mekanlara uygulanabilir;

 • Endüstriyel iş yerleri

 • AVM’ler

 • Hastaneler

 • Hol tavanları

 • AVM tavanları

 • Üniversite ve diğer okullar

 • Ev

 • Ofis

 • Banyo ve tuvaletler

 • Havaalanları

 

En yoğun kullanım alanları yukarıda sıraladığımız gibi olsa da bu listeyle sınırlı olmadığını bilmelisiniz. Dilediğiniz yaşam ve çalışma alanı olarak kullanılan tüm yapılarda uygun asma tavan uygulamaları yapılabilir.

Asma Tavanlar Ne İşe Yarar?

Asma tavanlar ne işe yarar ya da asma tavan uygulaması yaptırmak zorunda mıyız diyebilirsiniz. Asma tavan seçenekleri öncelikle uygulandığı alana şıklık katar. Bunun yanı sıra ışıklandırmanın daha estetik bir görünüme sahip olmasını sağlar. En yaygın diğer avantajlarını da sıralayalım;

 • Kolay çıkarılabilir ve takılabilir özelliktedir.

 • Tavanlarda bulunan tesisatların kötü görüntüsünü tamamen kapatır ve daha şık bir görünüm sağlar.

 • Isı yalıtımı sağlar.

 • Ses yalıtımı sağlar.

 • Yangına ve darbelere karşı oldukça dayanıklı malzemelerden oluşur.

 • Işıklı ya da ışıksız olarak istenilen şekilde üretilebilir.

 • Renk, ölçü, marka gibi farklı seçenekleri mevcuttur.

 

Tüm bu avantajları sağlayan asma tavan uygulamaları için doğru ve güvenilir firmalardan hizmet almanız gerekiyor. Alanında uzman ve sektör tecrübesiyle öne çıkan GLŞ asma tavan firması olarak hizmet vermeye her zaman hazır bulunuyor. Asma tavan fiyat teklifi almak için bizimle dilediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz.

Asma Tavan Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Asma tavan seçerken nelere dikkat edilir sorusunun yanıtı oldukça önemlidir. Öncelikle tercih edeceğiniz asma tavan firmaları alanında profesyonel olduğunu teyit etmeniz gerekmektedir. Çünkü asma tavanların uygulamasında hasar oluşması ya da yanlış uygulamalar mali açıdan zarar görmenize neden olacaktır. Bunun yanı sıra malzeme seçimi yaparken kaliteli, birinci sınıf malzeme ve TSE standartlarına uygunluğunu sorgulamanız gerekecektir. Bu tercih etmeniz uzun ömürlülük, dayanıklılık açısından önemlidir. Bu sebeple TSE belgeli asma tavan firmaları sizler için doğru tercih olacaktır.

Asma Tavan Fiyatları

Asma tavan fiyatları malzemenin cinsine ve uygulamasına göre değişiklik göstermektedir. GLŞ asma tavan firması olarak uzun süredir sektörde aktif hizmet vermekteyiz. Tüm müşterilerimize en cazip fiyat seçeneklerini sunarken en kaliteli uygulama hizmetini sunmayı hedefliyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

Bayrampaşa Asma Tavan Sistemleri
asma tavan whatsapp hattı